У І РЕГІОНАЛЬНОМУ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОГЛЯДУ -КОНКУРСУ КЛУБНИХ ЗАКЛАДІВ У СІЛЬСЬКІЙ МІСЦЕВОСТІ ЧОТИРИ НАГОРОДИ ОТРИМАЛИ КУЛЬТПРАЦІВНИКИ ВІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ

20 вересня 2018 року на базі комунального закладу «Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека» Запорізької обласної ради пройшов обласний практикум для керівників і спеціалістів структурних підрозділів галузі культури міських рад, райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад та керівників базових будинків культури і центрів об’єднаних територіальних громад, фахівців методичних структур за темою «Культура та креативні індустрії як основа розвитку територій».

Під час обласного практикуму заступник директора-начальник управління культури і туризму Департаменту культури, туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації Марина Анісімова підвела підсумки І регіонального етапу Всеукраїнського огляду -конкурсу клубних закладів у сільській місцевості та нагородила працівників сфери культури грамотами і подяками. Чотири нагороди отримали фахівці галузі культури Вільнянського району. За ІІ місце у регіональному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості грамотою Департаменту культури, туризму, національностей та релігій обласної державної адміністрації та комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради нагороджено Матвіївський сільський центр культури і дозвілля, директор Любов Федько, за успішне виконання умов І регіонального етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості подякою нагороджено Михайлівський сільський будинок народної творчості та дозвілля, директор Світлана Соколовська, за високий рівень організаційно-методичної роботи у забезпеченні виконання умов І регіонального етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості подякою нагороджено комунальну установу «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля»Вільнянської районної ради, в.о. директора Ніна Кагаєй. Також за підтримку культурно-мистецьких проектів, спрямованих на духовне відродження села та сприяння участі закладів культури у І регіональному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості подяку отримав відділ культури і туризму Вільнянської райдержадміністрації.

Вітаємо, шановні колеги! Так тримати!

Відділ культури і туризму райдержадміністрації