«ПАННОЧКА - ВІЛЬНЯНОЧКА»

21 вересня в комунальній установі «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради відбулася  традиційна конкурсно-розважальна програма «Паночка - Вільняночка», приурочена до Дня міста Вільнянська. В конкурсі взяли участь п’ять дівчаток – першокласниць з різних шкіл міста. Дівчатка спочатку розповідали про себе, свої мрії та вподобання - знайомились з залом.

Другим конкурсом стало дефіле екологічної моди, виконаного із другорядної сировини.

Третім конкурсом стали таланти чарівних конкурсанток: були танці, вірші, гуморески та хімічні експерименти, випічка.

Четвертим конкурсом став спільний веселий танець всіх дівчаток, а п’ятим конкурсом стало «Рок дефіле», де дівчатка змогли перетворитись із звичайних няшних дівчаток у гламурних рок-див.

В заході взяли участь та виступали в перервах між конкурсами: дитячий вокальний ансамбль «Каприз» та дитячий гурток «Барвінок».

Всім дівчаткам були подаровані великі м’які іграшки, букети квітів, а переможниця отримала корону. Спонсором свята виступила Вільнянська міська рада, конкурсна програма проводиться щорічно та приурочена до дня міста. А солодкий подарунок конкурсанткам надав депутат Вільнянської міської ради Яблуновський Юрій Георгійович. Всі дівчатка отримала титули: панночка – Усмішка Улізко Вероніка, панночка – Чарівність Земелько Ауріка, панночка – Грація Мовчан Ангеліна та паночка – Стиль Михайличенко Вікторія, панночка – Вільняночка Отюсько Маргарита.

Всі глядачі залишились задоволені, весь конкурс звучали голосні оплески в підтримку дівчаток, і сяяли добрі посмішки до кожної учасниці заходу. Також маленькі артистки наступного дня взяли участь у концерті до Дня міста Вільнянська. Показали глядачам два конкурси «Візитівку» та «Еко дефіле», а також отримали солодкі подарунки від Вільнянського міського голови Мусієнко Наталі Олександрівни.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації