ЧЕРГОВА ІНФОРМАЦІЙНО-ОПЕРАТИВНА НАРАДА У ВІЛЬНЯНСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

На черговій інформаційно-оперативній нараді у заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко заслухали питання підготовки до нового опалювального сезону, зокрема зосереджено увагу щодо готовності котелень навчальних закладів та забезпечення твердими паливом; організація підвозу учнів та вчителів; освоєння субвенцій на нову українську школу, ін..

За результатами наради надано доручення: начальнику відділу освіти, молоді та спорту Олександру Крамаренку щодо особистого контролю за ходом ремонту котлів у Дружелюбівському НВК; ремонт шкільного автобусу Купріянівського навчального закладу; забезпечити, до кінця жовтня 2018 року, стовідсоткове освоєння коштів субвенції на нову українську школу;

начальнику відділу культури і туризму райдержадміністрації Олені Лук’янчук забезпечити участь художніх колективів району в Покровському ярмарку; у відзначенні Дня людини похилого віку та Дня захисника України.

На нараді поінформовано: про хід збирання соняшника та кукурудзи; про хід посівної кампанії озимих культур; про стан погашення заборгованості по заробітній платі, субсидіям та пільгам; про план заходів до Дня усиновлення; про роботу електронного кабінету роботодавця тощо.

Керівникам структурних підрозділів надано доручення щодо підготовки питань на чергове засідання (26.10.2018) колегії райдержадміністрації та чергової сесії (27.10.2018) районної ради.

Організаційний відділ апарату райдержадміністрації