ДО УВАГИ ВИКЛАДАЧІВ ШКІЛ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ВІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ!

Керуючись законами України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», наказом Міністерства культури України від 12.07.2018 №628 «Питання атестації педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури», Положенням про атестацію педагогічних працівників навчальних закладів та навчально-методичних установ сфери культури, згідно наказу від 10.09.2018 №23 «Про створення атестаційної комісії і проведення атестації» комунального закладу «Вільнянська дитяча музична школа» Вільнянської районної ради, з метою активізації творчої, професійної діяльності, стимулювання безперервної фахової та загальної освіти, якісної роботи, для проведення атестації викладачів шкіл естетичного виховання Вільнянського району, створена атестаційна комісія.

12 вересня 2018 року проведено засідання атестаційної комісії, на якому схвалено графік проведення засідань атестаційної комісії, визначено адресу електронної пошти комунального закладу «Вільнянська дитяча музична школа» Вільнянської районної ради офіційною адресою електронної пошти для надсилання документів у електронній формі Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

11 жовтня 2018 року планується провести засідання атестаційної комісії. На засіданні комісія розгляне заяви та подані документи педагогічних працівників, які підлягають атестації.

22 жовтня 2018 року буде проведена чергова і позачергова атестація педагогічних працівників шкіл естетичного виховання Вільнянського району на базі комунального закладу «Вільнянська дитяча музична школа»Вільнянської районної ради.

Подавати атестаційні документи необхідно до 10 жовтня 2018 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Відділ культури і туризму райдержадміністрації