УЧАСТЬ У ЗАХОДАХ ДО ДНЯ МІСТА

Комунальний заклад «Вільнянська дитяча художня школа» Вільнянської районної ради взяв активну участь в заходах з нагоди святкування 75-ої річниці визволення міста від нацистських окупантів та 178-ої річниці утворення міста Вільнянськ.

Проведені: виставка дипломних робіт учнів випускних класів, майстер клас з аква-гриму, майстер-клас з розмальовок малої пластики (для молодшої групи дітей) та майстер-клас рисунку з натури.

Зацікавленість у вільнянців викликала велика вітальна листівка, в якій свої побажання жителям міста та поздоровлення їх зі святом  могли написати всі бажаючі. Слід відзначити, що кількість бажаючих взяти участь в проведені майстер-класів в порівнянні з минулим роком збільшилася майже втричі.

Цікавість до мистецтва малої форми (розмальовки) викликав майстер-клас викладача Ольги Спицької, яка вручила дітям виготовлені ними роботи в якості подарунків. Викладач Олена Бондаренко провела майстер-клас з аква–гриму. Святкова площа була заповнена бажаючими стати моделлю.

Рисунок з натури на свята проводиться постійно як показова форма професійної підготовки в 5-6 класах профорієнтації. В школу приходять діти, які хочуть продовжити своє навчання в майбутньому. Як завжди, високу майстерність та професіоналізм продемонстрували старші учні під керівництвом та безпосередньою участю директора художньої школи Станіслава Науменка.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації