КОНТРОЛЬ В СИСТЕМІ ЗДІЙСНЕННЯ ВИПЛАТИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ З ПРИЗНАЧЕННЯ (ВІДНОВЛЕННЯ) СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ

Під головуванням заступника голови райдержадміністрації  Оксани Степаненко відбулося чергове засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Під час засідання комісії були розглянуті заяви та документи громадян щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

В обговорені питання взяли участь всі члени комісії, керівники організацій, установ, які проводять призначення соціальних виплат, а саме: Вільнянського районного центру зайнятості, Запорізького приміського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Вільнянського відділення управління виконавчої дирекції фонду у Запорізькій області Фонду соціального страхування України, Вільнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Вільнянської районної ради. Розглянуто 25 заяв, з них 23 задоволено, 2 відхилено.

Під час спілкування було запропоновано брати активну участь членів робочої групи по перевірці фактичного проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб. Робота в даному напрямку буде продовжуватися.

Комісія в своїй діяльності керується Порядком  призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 08 червня 2016 року № 365 « Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам».

Якщо у внутрішньо переміщених осіб  виникають питання, щодо призначення (відновлення ) соціальних виплат, вони завжди можуть звернутися за допомогою та роз’ясненнями до спеціалістів управління соціального захисту населення райдержадміністрації ( вул. Бочарова, 30).

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації