У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАРТУВАВ ОСІННІЙ ПРИЗОВ НА СТРОКОВУ СЛУЖБУ

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна відбулася селекторна нарада з питань призову громадян України на строкову військову службу, який триватиме протягом  жовтня-грудня  2018 року.

Державне завдання на призов на строкову військову службу восени 2018 року для Запорізької області становить 720 чоловік. До Збройних сил України планується направити 235 призовників; Національної гвардії України – 330; Державної прикордонної служби України – 120; Державної спеціальної служби транспорту – 35. У тому числі військові частини Національної гвардії, які дислокуються у Запорізькій області, мають поповнити свої лави  142 призовниками.

- На сьогодні Запорізька область виконує план на 47,7%. Три райони області – Великобілозерський, Вільнянський та Новомиколаївський – виконали план з призову на 100%. Ці території доводять, що виконувати поставлене завдання не тільки треба, а й можливо. Водночас, Чернігівський та Бердянський райони виконують завдання менше  ніж на 20% від плану. Прошу всіх з відповідальністю поставитися до організації та проведення призову громадян на строкову службу в жовтні-грудні 2018 року, - наголосив Едуард Гугнін.

За словами керівників територій, вони ручаються за виконання плану по призову, оскільки кампанія триватиме з жовтня по грудень, то є час та можливість забезпечити 100-відсоткове виконання поставленої задачі.

Нагадаємо, військовослужбовці строкової служби не будуть направлятися в  зону проведення операції об’єднаних сил. Також за ними зберігається робоче місце та отримання середньомісячної заробітної плати. Призовники мають можливість залишитися на військовій службі шляхом підписання контракту та будуть отримувати зарплатню близько 10 тис. грн.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької області