ЗНАЙТИ ШЛЯХ ДО ДИТЯЧОГО СЕРЦЯ ЧЕРЕЗ ЛЮБОВ ТА РОЗУМІННЯ

Вже традиційно з нагоди Дня усиновлення, яке святкується в Україні 30 вересня, спеціалістами служби у справах дітей спільно з представниками Вільнянського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  було проведено круглий стіл для батьків-вихователів та прийомних батьків Вільнянського району Запорізької області на тему: «Знайти шлях до дитячого серця через любов та розуміння…».

Спілкування учасників пройшло в теплій родинній атмосфері. Прийомні батьки та батьки-вихователі поділились своїм досвідом виховання дітей. Цього разу акцент було зроблено на позитивні зміни в розвитку та формуванні особистостей прийомних дітей та вихованців. У кожної сім'ї є свої спогади про труднощі та перешкоди, які вдалось подолати завдяки взаємодії батьків та дітей, а також – завдяки терпінню та наполегливості родин. Дуже приємно було чути про творчі здобутки, навчальні досягнення та позитивні зміни у стані здоров’я прийомних дітей чи вихованців.

До відома прийомних батьків також було доведено корисну та пізнавальну інформацію, яка може стати їм у нагоді.

Учасники круглого столу приєдналися до Всеукраїнської акції флешмобу «Усиновлення – це любов назавжди», спрямованої на привернення уваги до долі  дітей-сиріт  та дітей, позбавлених батьківського піклування, які потребують родинного затишку.

Служба у справах дітей райдержадміністрації