РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ЕКСКУРСІЮ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ У ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНОМУ ПІДРОЗДІЛІ

До пожежно-рятувального підрозділу Вільнянського району  завітали учні Новогупалівського навчально-виховного комплексу.

Рятувальники, перш за все, навели юним гостям аналіз пожеж, який склався на території району, розповіли про цікаві випадки пожеж та нагадали про те, до чого може призвести порушення правил пожежної безпеки та необережність при поводженні з вогнем.

Під час екскурсії діти ознайомилися з професією пожежного-рятувальника, побачили дуже багато цікавого та нового, а саме: пожежний автомобіль, який стоїть на озброєнні району, захисне спорядження вогнеборців, бойовий одяг, пожежно-технічне обладнання для гасіння пожеж та рятування людей.

Також для учнів та їхніх вчителів рятувальники провели бесіду щодо порядку дій в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, продемонструвавши макети снарядів та мін Великої вітчизняної війни.

Начальник караулу Ігор Павелко розповів, як він та його співробітники реагують на сигнал «Тривога» і  як від їхньої вправності залежить життя та здоров’я людей.

Бажаючі мали змогу приміряти бойовий одяг рятувальників,  а також апарати зі стисненим повітрям.

Діти у свою чергу не тільки слухали, а й задавали запитання про те, як проходять будні у співробітників Служби порятунку та які надзвичайні ситуації і події доводилося ліквідовувати у нашому районі.

В кінці зустрічі вогнеборці дали змогу дітям спробувати себе у ролі справжніх рятувальників – кожен бажаючий подав воду зі ствола.

Фахівці ДСНС наголосили, що пожежу легше попередити, аніж загасити та закликали дітей дотримуватись правил пожежної безпеки і навчати цих правил молодше покоління.