БІБЛІОТЕЧНИЙ КВЕСТ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ БІБЛІОТЕК

Бібліотека – це книжковий храм, джерело ідей і скарбниця думок, що прокладають стежки у майбутнє. Храм збереження часу нашої історії.

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначається в Україні 30 вересня,  у святково прикрашеній Вільнянський центральній районній бібліотеці відбувся інтелектуально-розважальний бібліотечний квест «В країні мудрості і знань».

На гру були запрошені учні 6-го та 7-го класів Вільнянської ЗОШ №1. Програма квесту була насичена чисельними завданнями, пошуками, веселими і цікавими іграми.

Працівники бібліотеки підготували для дітей інтелектуальні завдання від бібліотечного чоловічка: пошуки шифру від «чорної» скриньки та невідомих слів завдяки словникам, довідникам; завдання з бібліотечного орієнтування і ще чимало інших цікавих веселих конкурсних завдань. Обидві команди під час виконання кожного завдання отримували частину вислову Ф. Петрарки про книги і мали можливість скласти всю фразу по завершенні. За успішне проходження квесту діти знайшли скарб - солодкі подарунки.

Впродовж дня, біля центральної районної бібліотеки діяла тематична фотозона, де усі бажаючі могли зробити яскраву світлину на пам’ять.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації