ТИ – СОЛДАТ УКРАЇНИ

У комунальній установі «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради відбулися урочистості та святковий концерт «Ти – солдат України» з нагоди проводів до Збройних Сил України призовників Вільнянського району.

Присутніх зі святом привітав старший офіцер відділення комплектування Вільнянського районного військового комісаріату лейтенант Леонід Михайловський. Настоятель Свято – Володимирського собору, протоієрей В’ячеслав подарував хлопцям іконки, благословив їх та окропив святою водою.

В концертній програмі взяли участь солісти дитячого вокального ансамблю «Віночок» Вероніка Пономаренко, Аліна Прохоренко, Анна Півоварова (керівник Тетяна Охріменко), солісти дитячого вокального ансамблю «Каприз» Владислав Шаталов, Микита Дроздов, Ліза Бондарь. Чуттєва пісня від усіх матерів «Мамина молитва» прозвучала для хлопців у виконані Тетяни Охріменко.

Чудовий настрій подарували глядачам учасники клубу спортивно-бальних танців «Алєкс» Єва Єфіменко, Максим Амелін, Данііл Єфіменко та Єва Кожемяк.

А наприкінці урочистостей, призовники отримали подарунки від Вільнянської райдержадміністрації та Вільнянської районної ради, які стануть їм у пригоді в перші дні військової строкової служби.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації