ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ – СВЯТО ВІРИ, НАДІЇ ТА ЛЮБОВІ

30 вересня, в День святих Віри, Надії та Любові, а також їхньої матері Софії, відзначається День усиновлення в Україні. Цей день є символом милосердя, добра і взаємоповаги.  Згідно з Указом Президента України від 27 листопада 2008 року, днем заснування свята є 30 вересня 2009 року.

В цей день дякують від імені всього суспільства усиновителям, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам та батькам-вихователям. День усиновлення є ще одним важелем захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

І цього року 01.10.2018 року традиційно відбувся обласний захід з нагоди Дня усиновлення, який проходив в приміщенні Запорізького концертного залу імені Глінки. В святкуванні  взяла участь делегація від Вільнянського району Запорізької області, до складу якої входили  опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі та працівники служби у справах дітей Вільнянської райдержадміністрації.

Для  учасників заходу звучали привітання від представників влади Запорізького краю, а також до їх уваги було запропоновано святковий концерт симфонічного оркестру  Запорізької філармонії під керівництвом В.Реді. Приємним сюрпризом для всіх присутніх усиновителів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків та батьків-вихователів стали пам’ятні подарунки від організаторів заходу.

З нагоди свята хочеться побажати діткам, їх батькам, а також небайдужим людям, які взяли до себе в родину дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, перш за все міцного здоров’я, віри в добро, натхнення, терпіння і обов’язково любові.

Служба у справах дітей райдержадміністрації