ВІЛЬНЯНСЬКИЙ РАЙОН ГОТОВИЙ ДО ЗИМОВОГО ПЕРІОДУ НА 100%

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 30.05.2018 № 277 «Про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 років» затверджено заходи з підготовки населених пунктів Вільнянського району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 років.

Заходами було передбачено підготовчі та ремонтні роботи на котельнях і теплових мережах міської ради. Органам місцевого самоврядування, власникам котелень, виробникам послуг з теплопостачання  рекомендовано виконати перевірку та ремонт котельного обладнання. Власники житлового фонду, виробники послуг з утримання будинків згідно заходів повинні забезпечити організацію поточного ремонту жилих будинків, безаварійну роботу та належний технічний стан димовентканалів. Бюджетним установам району необхідно забезпечити профілактичні, діагностичні, ремонтні роботи на об’єктах соціальної сфери, забезпечити створення необхідних запасів палива для котелень, що обслуговують заклади освіти, охорони здоров′я , культури і туризму. Заходами також передбачена своєчасна підготовка зовнішніх інженерних мереж, об’єктів благоустрою та виробничої сфери.

Згідно заходів всіма учасниками процесу підготовки до опалювального сезону проведена відповідна підготовча  робота.

Теплопостачальним підприємством ОВУЖКГ м. Вільнянськ виконані ремонтні роботи по всім трьом котельням м. Вільнянськ на загальну суму 455,5 тис. грн.. Проведена опресовка теплових мереж, заміни ділянок трубопроводу по вул. Зачиняєва та пров. Поліграфічному, ремонт котлів ДКВР, ремонт електрообладнання та інше.

Комунальні котельні міста до роботи в зимовий період готові на 100%. В інспекції Держенергонагляду підписані акти готовності теплового господарства.

Котельні закладів охорони здоров'я та котельні закладів освіти також готові на 100%. Відповідною комісією підписані паспорти готовності теплового господарства. В інспекції Держенергонагляду  підписані акти готовності теплового господарства.

Житловий фонд м. Вільнянськ становить 76 житлових багатоквартирних будинків, з них: ОСББ – 9, ЖБК – 1, будинки комунальної власності – 66 (у т.ч.  на централізованому опаленні – 33 будинки).

Станом на 24.09.2018 житловий фонд багатоповерхової забудови готовий  до опалювального сезону на 100% що не відрізняється від темпів підготовки минулого року. Паспорти готовності багатоквартирних будинків оформлені в установленому порядку. Акти готовності теплового господарства підписані в інспекції Держенергонагляду.

Багатоповерховий житловий фонд сільської місцевості району централізованого теплопостачання не має і користується індивідуальним  опаленням. Підготовка житлового фонду в сільській місцевості забезпечувалася силами сількомунгоспів та самими власниками будинків.

Заклади охорони здоров’я, освітянські заклади, заклади культури  готові до зими на 100%. Відповідними комісіями підписані паспорти готовності теплових  господарств бюджетних установ. В інспекції Держенергонагляду  підписані акти готовності теплових господарств до роботи в опалювальний період 2018/2019 років.

Дошкільні заклади району готові до зими на 100%. Підписані всі паспорта готовності та акти готовності теплових господарств.

Розрахунки за спожиті бюджетними установами  енергоносії становлять 100%.

Підготовка об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 років проводиться згідно планових завдань. Райдержадміністрація співпрацює зі всіма відповідними службами району та здійснює постійний контроль за станом підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 років.

Комунальні служби району, установи соціальної сфери з належною відповідальністю відносяться до виконання заходів щодо підготовки підпорядкованих їм об’єктів до зими.

Відділ житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації