РОЗГЛЯД ЗАПИТІВ НА ПУБЛІЧНУ ІНФОРМАЦІЮ В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Протягом січня – вересня 2018 року до Вільнянської райдержадміністрації надійшло 58 запитів (43 – письмових, 15 – в електронному вигляді). За категорією запитувачів 44 запити надійшло від фізичних осіб, 10 запитів – від юридичних осіб, 4 – від об’єднань громадян.

На підставі норм частини третьої статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» 2 запити надіслано для розгляду належним розпорядникам інформації. Відповідно до статті 23 Закону України «Про доступ до публічної інформації» у такому запиті надані роз’яснення щодо права запитувача на оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду в порядку, встановленому Кодексом адміністративного судочинства України.

Відповідно до п. 4 ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», подовжено строк розгляду 1 інформаційного запиту на термін до 20 днів, про що було поінформовано запитувача у визначений законодавством строк.

З метою забезпечення відповідності інформаційного наповнення офіційного веб-сайту райдержадміністрації нормам чинного законодавства, а також доступу громадськості до публічної інформації, що знаходиться у володінні Вільнянської райдержадміністрації 19 січня 2018 року видано розпорядження голови райдержадміністрації №35 «Про затвердження Переліку публічної інформації, що підлягає оприлюдненню Вільнянською райдержадміністрацією Запорізької області».

Відповідно до статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» оприлюднення інформації здійснюється на офіційному веб-сайті Вільнянської районної державної адміністрації (http://vilnyansk-rda.gov.ua/index.php/dostup-do-publichnoi-informatsii). На сайті наявна рубрика «Доступ до публічної інформації», у якій висвітлюється уся інформація, передбачена Переліком публічної інформації.

Питання доступу до публічної інформації обговорюється на оперативних нарадах керівника апарату райдержадміністрації С.В.Білоконь з керівниками секторів та відділів апарату райдержадміністрації.

Загальним відділом апарату Вільнянської райдержадміністрації постійно ведеться робота щодо удосконалення організації виконання вимог чинного законодавства у сфері доступу до публічної інформації.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації