ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

За участі заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, районних служб, представників громадських організацій відбулася спільна нарада, присвячена відзначенню Дня захисника України. Присутні обговорили план районних заходів, визначилися з датою та місцем проведення урочистого районного заходу. Склали список запрошених та учасників, розподілено обов’язки.

Оксана Степаненко наголосила на необхідності гідного вшанування учасників Антитерористичної операції, військовослужбовців підшефних частин шляхом організації концертної програми за участі учнівської молоді та вихованців дошкільних навчальних закладів. - На сьогодні свято - День захисника України має досить чітке символічне забарвлення та глибокий символічний зміст, тому вшанування учасників бойових дій, будь-то локальних чи сьогоденних – справа честі кожного громадянина України, кожного керівника (міста, району, підприємства чи організації), - наголосила посадовець.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації