ДМИТРО ІВАНОВ: "ЛИШЕ СЛОВА ВДЯЧНОСТІ, ПОВАГИ, ШАНИ, ГОРДОСТІ ТА СУМУ ЗА ЗАГИБЛИМИ ЗЕМЛЯКАМИ …"

Сьогодні, 12 жовтня, в переддень святкування Дня захисника України, Дня українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці вільнянці вшановують пам’ять українських Героїв.  Керівниками району, міста, учасниками антитерористичної операції, волонтерами, молоддю покладені квіти до пам’ятних знаків загиблим воїнам. В останні роки це вшанування набуло особливого змісту. Через агресію Росії на Сході України українські воїни, за духом – захисники Батьківщини, знову змушені були взяти у руки  зброю, щоб виконати свій священний обов'язок – захищати від ворогів Україну та її миролюбивий і працьовитий народ.

Вже 6 сімей у районі втратили синів, батьків, онуків. Загиблі воїни – герої незалежної України! Пам’ятаймо усіх, хто хоробро захищав свою Батьківщину, хто віддав своє життя за свободу рідної землі! Імена тих, хто не повернувся живим з війни, але до кінця виконав свій військовий обов’язок по захисту суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України, навічно увійдуть в історію Вільнянського району. Їх імена викарбовано на меморіальних дошках, що стали своєрідними оберегами для навчальних закладів, у яких свого часу навчались справжні вільнянські герої. Вони вже на небесах, але назавжди залишаться разом з нами, як символи любові до рідної землі, прикладом мужності, відваги і самопожертви. Зі словами вдячності  звернувся голова райдержадміністрації Дмитро Іванов: «Ми є свідками надзвичайно болючих подій, що увійдуть до підручників історії та будуть визначати наше майбутнє. Ці події творилися звичайними  людьми – нашими сучасниками, нашими співвітчизниками, нашими земляками. На жаль, не всі із них залишилися серед живих. Ми повинні завжди пам’ятати, що саме вони довели, що гідні називатися нащадками великого козацького роду і дали нам можливість будувати своє Європейське майбутне!».

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації