ЗАБИТТЯ СИМВОЛІЧНОЇ ПЕРШОЇ ПАЛІ НОВОГО ПОТУЖНОГО ПЕРЕВАНТАЖУВАЛЬНОГО ТЕРМІНАЛУ

Голова районної державної адміністрації Дмитро Іванов прийняв участь в  урочистому відкритті будівництва об’єкта транспортної інфраструктури – перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «НІБУЛОН» – забиття символічної першої палі нового потужного перевантажувального термінала у с.Тернівка Вільнянського району, що стане вже третім підприємством «НІБУЛОНа» на Запоріжжі. Це дійсно знакова подія для району та області, яка супроводжувалася прямим включення з ІІІ Міжнародного форуму Інтеграції та Кооперації «InCo Forum 2018» в м.Запоріжжя, участь у якому взяв також генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський.

Дмитро Іванов привітав усіх присутніх на урочистому заході та висловив свою підтримку ТОВ СП «НІБУЛОН», одному із найбільших вітчизняних виробників і експортерів сільськогосподарської продукції. - Інвестиційний проект «НІБУЛОНа» - це стабільні надходження до бюджетів усіх рівнів, нові робочі місця, інвестиції в розвиток території та поштовх для розвитку багатьом іншим галузям економіки, тож саме така плідна, конструктивна співпраця та злагоджена робота влади з інвесторами є прикладом  того, як на ділі потрібно вирішувати питання, - зазначив голова райдержадміністрації Дмитро Іванов.

Довідково: У зведенні чергового високотехнологічного термінала компанії буде задіяно близько 1,5 тис. людей із 70 підрядних організацій практично з усієї України. Загалом за час будівництва такого потужного об’єкта буде забито близько 3500 паль (105 000 погонних метрів), для виготовлення яких буде завантажено роботою 5-6 заводів залізобетонних виробів, завезено 100 000 м3 ґрунту, виготовлено 13600 м3 бетонних конструкцій та забетоновано понад 29 400 м2, змонтовано 3640 тонн металоконструкцій, а також побудовано причал у 130 метрів із забивкою 200 тонн шпунта загальною довжиною понад 3 км. Окрім того, власними зусиллями аграрного підприємства буде проведено й днопоглиблення 1821 м лівої притоки Дніпра – р. Плоска Осокорівка – для забезпечення водного підходу до перевантажувального термінала. У результаті днопоглиблювальних робіт буде вийнято 286 тис. м3 донного  ґрунту. Високотехнологічний перевантажувальний термінал у Тернівці забезпечить робочими місцями близько 120 людей, значно скоротить витрати сільгосптоваровиробників області на транспортування вирощеної продукції, а також поповнюватиме місцевий бюджет за рахунок сплачених податків на понад 2,7 млн грн в рік. Введення нового підрозділу в експлуатацію заплановано на червень наступного року. Сума інвестицій  в реалізацію проекту з будівництва чергового підприємства компанії в Запорізькій області складе 19 млн дол. США.