«ВІЛЬНЯНОЧКА» - УЧАСТЬ В ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «ОБЕРІГ»

12-13 жовтня 2018 року в Херсонському Палаці молоді і студентів відбувся ХVI Всеукраїнський конкурс-фестиваль військово-патріотичної творчості «Оберіг», учасниками якого вже протягом багатьох років є військовослужбовці, працівники правоохоронних органів України, учасники  бойових дій, воїни-інтернаціоналісти, курсанти та студенти навчальних закладів, творча молодь та учасники аматорських колективів України.

Фестиваль проходив за підтримки Департаменту культури, туризму та курортів Херсонської облдержадміністрації та Української Спілки ветеранів Афганістану. До складу журі входили спеціалісти різних жанрів сценічного мистецтва, а також представники засновників фестивалю, меценати, спонсори. У конкурсній програмі взяв участь народний аматорський вокальний ансамбль «Вільняночка» комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради (керівник Ніна Кагадєй) з піснею А. Пашкевича та М. Негоди «Степом». Дуже хвилююче прозвучала ця чудова пісня, сподобалася як глядачам, так і членам журі. Херсонці щиро аплодували учасницям «Вільняночки», лунали схвальні вигуки «Браво!». За рішенням журі фестивалю серед більш як 70-ти колективів та окремих виконавців, коллектив «Вільняночка» став Лауреатом у номінації «Популярна естрадна пісня військово-патріотичної тематики» та був нагороджений цінним подарунком і Дипломом «За високу виконавську майстерність». В конкурсні програмі взяла участь солістка ансамблю «Вільняночка» Тетяна Охріменко з піснею Т. Піскарьової «Мамина молитва» та стала Дипломантом фестивалю, отримала цінний подарунок та Диплом «За патріотичне виховання підростаючого покоління» у номінації «Популярна естрадна пісня військово-патріотичної тематики». Після участі в конкурсній програмі учасниці ансамблю були запрошені на благодійну акцію «Допоможемо нашим солдатам» - плетіння маскувальних сіток, які згодом будуть відправлені в зону проведення ОСС в Донецьку область. 13 жовтня відбувся заключний гала-концерт колективів – переможців фестивалю-конкурсу. Серед кращих була і наша «Вільняночка», а також гість фестивалю, наш земляк Петро Бондарєв, який вже вдесяте стає учасником даного заходу (в цьому році він був членом журі). Петро Бондарєв разом із солістками «Вільняночки» Ніною Кагадєй та Тетяною Охріменко виконали пісню «Кундус». Учасниці ансамблю «Вільняночка» щиро вдячні організаторам фестивалю «Оберіг» за гостинність, херсонцям – за теплий прийом та щирі відгуки, Петру Бондарєву та водію комунальної установи «Фінансово-господарська група з обслуговування закладів культури» Вільнянської районної ради Володимиру Солтісу – за організацію поїздки.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації