ГОЛОВА ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ КОСТЯНТИН БРИЛЬ ПРЕДСТАВИВ НОВОГО ГОЛОВУ ВІЛЬНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА ІВАНОВА

Під час робочої поїздки до Вільнянського району голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль провів зустріч з місцевим активом, депутатами районної ради, головами міськселищсільвиконкомів, ОТГ, керівниками підприємств, установ, організацій та представникам громадськості. Під час зустрічі Костянтин Бриль представив присутнім нового керівника району Дмитра Іванова. Представляючи новопризначеного голову райдержадміністрації, Костянтин Бриль зазначив, що він добре знає Дмитра Іванова як знаного фахівця і гарного управлінця, патріота, відданого своїй Вітчизні.

Дмитро Юрійович — надзвичайно професійний чиновник, відповідальна й порядна людина. При цьому глава облдержадміністрації акцентував увагу на тому, що суспільство має нові вимоги до влади, яка має відкрито інформувати громадськість про ситуацію в районі, області, країні та шляхи подолання проблем. Окрім того, очільник регіону окреслив основні завдання, що стоять перед районною владою, насамперед, у процесі впровадження реформ. Вручаючи новому керівнику районної державної адміністрації посвідчення, Костянтин Бриль зазначив: «Районна влада повинна зробити все від неї залежне, Ви маєте бути ближчими до людей, розуміти людей і допомагати людям!». У свою чергу, Дмитро Іванов зазначив: «Буду виконувати і ділитися всіма навичками та вміннями для того, щоб дійсно Вільнянський район став тим районом, який стане пілотним, інноваційно-новітнім і буде прикладом для всіх. Районна влада зробить все від неї залежне, щоб кожен громадянин відчував, що українська держава – це його держава, оскільки вона дбає про захист його законних інтересів, конституційних прав і свобод».

Також між головою облдержадміністрації та представниками місцевої громади відбувся конструктивний діалог щодо затвердження детального плану території для розміщення ТОВ «БІЛЯЇВСЬКИЙ ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» кар’єру із збагачення і переробки каоліну з комплексом будівель та споруд на території Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області, за межами населених пунктів.

- Хочу наголосити, що у своїй роботі я намагаюсь надавати перевагу тим питанням, які цікавлять людей, та дію в інтересах громади. Проте  ці запити не мають порушувати законодавства. Так, питання збагачувального комбінату - одне з наболілих для Вільнянщини. Постановою Кабінету Міністрів України визначено процедуру,  як саме має працювати інвестор на території. Згідно з цією процедурою ніхто не має права перешкоджати діям інвестора. На жаль, уже кілька років існує певна тенденція, коли інвесторів намагаються шантажувати і отримувати з цього певні дивіденди. Власне, те що стосується наших інвесторів, мабуть, на кожній території, де працюють інвестори, трапляються подібні ситуації. Це стосувалось і «НІБУЛОНу», і «ДТЕК», і кількох інших. Та після того, як на місцях розпочали роботу нові проекти, громади побачили лише позитив. Тож прошу вас ретельно зважити всі нюанси. А влада працюватиме тільки законними методами, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль. Голова облдержадміністрації запевнив, що усі питання неузгодженості позицій між інвестором, представниками місцевої громади та органами влади мають бути врегульовані лише в рамках правового поля та відповідно до вимог чинного законодавства. Костянтин Бриль запропонував провести робочу зустріч з представниками юридичних служб для одержання незалежного висновку щодо врегулювання порушеного питання. На усі поставленні запитання голова облдержадміністрації надав аргументовані та вичерпні відповіді.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації