ФЛАГМАН ПРОМИСЛОВОСТІ РАЙОНУ – ТОВ «НВП «РІСТ-ХОЛДИНГ»

Під час робочої поїздки до Вільнянського району голова облдержадміністрації Костянтин Бриль разом із головою районної державної адміністрації Дмитром Івановим ознайомився з роботою одного із флагманів промисловості району - ТОВ НВП «Ріст-Холдинг». Підприємство засноване в 1997 році, до складу компанії входять ТОВ «Науково-виробниче підприємство «РІСТ» та ТОВ «Вільнянський машинобудівний завод».

Підприємство спеціалізується на виробництві та реалізації виробів та запасних частин для залізничного рухливого складу, рухливого складу залізниць України, країн СНД та Європи, а саме: вузлів та деталей локомотивів, пристроїв керування електричних комплектних високовольтних; вузлів та деталей до автомобілів; вогнегасників; послугах з оброблення поверхні металів. Потужність підприємства складає 800 000 тис. грн. товарної продукції за рік. На підприємстві працює близько 300 чоловік, середня заробітна плата за 9 місяців поточного року складає близько 7000 грн. Тільки за 9 місяців 2018 року до бюджетів різних рівнів перераховано 25,5 млн. грн..

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків  з громадськістю апарату райдержадміністрації