РЯТУВАЛЬНИКИ ЗАКЛИКАЮТЬ ДОТРИМУВАТИСЬ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ НАПЕРЕДОДНІ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

У зв’язку з початком опалювального сезону, Вільнянський районний сектор ГУ ДСНС України у Запорізькій області звертається до громадян з проханням проявляти особливу пильність та обережність при використанні обігрівачів, газового та пічного опалення, а також лектричного обладнання. Ретельно дотримуйтесь правил безпеки життєдіяльності. Пам'ятайте: несправне пічне опалення, використання саморобних електрообігрівачів, порушення правил експлуатації газового обладнання, паління у ліжку в нетверезому стані – основні причини пожеж та загибелі людей на них.

В черговий раз закликаємо всіх мешканців та гостей Вільнянського району: лише дотримуючись правил безпеки, будучи уважними до себе та ближніх ми зможемо уникнути більшості «сезонних» небезпек, попередимо травмування та нещасні випадки. Звертаємось до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду дорослих. Не допускайте трагедії в Вашій родині. Розповідайте своїм дітям про небезпеку гри з вогнем, навчайте їх правилам пожежної безпеки. Обмежте користування дітей газовими та електричними приладами. Зберігайте сірники та запальнички в недоступних для дітей місцях. Шановні батьки, життя дітей у Ваших руках!

Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області закликає громадян дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки:

- дотримуйтесь заходів безпеки при користуванні газовими приладами;

- не захаращуйте входи до помешкань, сходи, коридори, проходи до засобів пожежогасіння;

- постійно слідкуйте за справністю електромережі, електричних приладів;

- не перевантажуйте електромережу;

- не розводьте багаття поряд із житловими будинками;

- не залишайте дітей без нагляду (прибирайте сірники в недоступні для них місця, не допускайте ігор з вогнем);

- не ставте автотранспорт біля під’їздів та проїздів до житлових будівель, джерел протипожежного водопостачання;

- дотримуйтесь запобіжних заходів при застосуванні легкозаймистих і горючих рідин, лаків і фарб;

- у разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером «101».

Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області