ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ МПО ГРОМАД ПРОЙШОВ ТРЕНІНГ ВІД ПРОЕКТУ «ПІДТРИМКА УКРАЇНИ В УПРАВЛІННІ НАДЗВИЧАЙНИМИ СИТУАЦІЯМИ» НІМЕЦЬКОГО ТОВАРИСТВА МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА GIZ

Протягом 16 та 17 жовтня 2018 року у Михайлівській об’єднаній територіальній громаді Вільнянського району проходив дводенний тренінг з основ пожежогасіння та рятувальних операцій з використанням технічних засобів, який реалізується в рамках проекту «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями» Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ. Навчання сучасним методам порятунку, використання нового обладнання GIZ організовує за підтримки німецьких пожежних і спеціалістів Федерального управління захисту населення та допомоги при катастрофах.

Участь у заході взяли рятувальники, співробітники місцевої пожежної охорони Михайлівської та Берестовської ОТГ Запорізької області. Головною метою таких тренінгів – навчити співробітників місцевої пожежної охорони основам пожежогасіння та рятувальних операцій під час ДТП на новому обладнанні, яке вони отримали як переможці у конкурсі проектних пропозицій від Проекту «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями» Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ за участі рятувальників. В першій частині тренінгу учасники отримали теоретичні знання із демонстрацією рятувального обладнання. В другій частині – мали змогу на практиці освоїти нову техніку та здобути навички гасіння пожежі і ліквідації наслідків ДТП. Рятувальники вдячні Німецькому товариству міжнародного співробітництва GIZ за багаторічну плідну співпрацю. Такі тренінги підвищать обізнаність співробітників місцевої пожежної охорони під час ліквідацій пожеж та наслідків ДТП, а також під час порятунку людей.

Вільнянський РС ДСНС України у Запорізькій області