РОБОЧА ПОЇЗДКА ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА ІВАНОВА

Голова райдержадміністрації Дмитро Іванов перебуваючи з робочою поїздкою у Павлівській сільській раді об’єднаної територіальній громади провів зустрічі з керівництвом громади, адміністративно-господарським активом щодо спільного вирішення актуальних проблем територіальних громад. Перебуваючи з робочою поїздкою на території Павлівської сільської ради, голова райдержадміністрації Дмитро Іванов разом з сільським головою Анатолієм Клименком відвідали Нововасилівський та Семененківський навчально-виховні комплекси, комунальний заклад «Вільнянська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат» Запорізької обласної ради.

Ознайомилися з матеріально-технічною базою закладів та обговорили з їх керівниками проблемні питання в роботі закладів, шляхи їх вирішення. Під час поїздки очільник району ознайомився з об’єктами водопостачання населених пунктів ради. Встановлено, що водопровідна мережа працює стабільно, але вичерпала свій технічний ресурс та потребує в подальшому заміни. Голова райдержадміністрації Дмитро Іванов запропонував сільському голові та керівництву  комунального закладу «Павлівській сількомунгосп» детально вивчити питання та надав ряд рекомендацій та пропозицій  щодо його вирішення. З адміністративно-господарським активом обговорено проблемні питання початку опалювального сезону та шляхи їх вирішення. Окрім того, в ході даної зустрічі було обговорено та напрацьовано шляхи вирішення окремих проблемних питань територіальної громади. «Я впевнений, що разом з депутатським корпусом, разом з Вашою командою, з усіма людьми, яким не байдуже доля громади будемо досягати найвищих показників і Вільнянський район буде одним з найкращих», – сказав Дмитро Іванов.

Довідково: Об’єднана територіальна громада Павлівської сільської ради утворена у квітні 2017 року. Сільський голова Анатолій Клименко. Депутатський корпус  складає 14 представників понад 3500  мешканців 19 населених пунктів. На території ради працюють заклади культури: Нововасилівський сільський будинок народної творчості та дозвілля,  Семененківський сільський будинок культури; 4 заклади охорони здоров’я (ФАПи), в селах Нововасилівка, Біляївка, Значково та Семененкове. На землях сільської ради працює близько 20 сільгоспвиробників різних форм власності.

Організаційний відділ апарату райдержадміністрації