«ПРИГОДИ НА КАЗКОВОМУ ТЕЛЕБАЧЕННІ»

19 жовтня  2018 року зала комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради наповнилася маленькими глядачами. Це першокласники шкіл м.Вільнянська завітали на свято - посвячення в першокласники. Першокласники разом з казковими героями завітали до країни казок і допомогли врятувати дитячі казки від злої Баби Яги, дізнались правила поведінки в школі та на уроках.

Веселе театралізоване дійство «Пригоди на казковому телебаченні» підготували учасники колективу «Барвінок», талановиті першокласниці, дівчатка, які приймали участь у конкурсно - розважальній програмі «Панночка - Вільняночка», солісти дитячого вокального ансамблю «Каприз». Захід пройшов у дружній та веселій атмосфері під гучні оплески маленьких глядачів.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації