ПРАКТИКА РОБОТИ ПОСТІЙНО ДІЮЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН ЗАСВІДЧИЛА СВОЮ ЕФЕКТИВНІСТЬ

На виконання Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування» у Вільнянській районній державній адміністрації продовжується практика роботи постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при голові райдержадміністрації.

Питання діяльності, підсумки роботи Комісії за рік та план роботи на 2018 рік було розглянуто під час наради, яка відбулася під керівництвом керівника апарату Світлани Білоконь.

Начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Юлія Остроух поінформувала про підсумки роботи Комісії за 2017. Загалом, згідно затвердженого графіка проведення засідань постійно діючої комісії протягом 2017 року проведено 12 засідань Комісії, на яких було заслухано: 6 звітів про роботу із зверненнями громадян керівництва райдержадміністрації; звіти Дніпровського, Купріянівського, Московського, Антонівського, Солоненського та Новогупалівського сільських голів; 5 звітів керівників структурних підрозділів райдержадміністрації; 4 звіти керівників територіальних органів центральних органів виконавчої влади та районних служб. Крім того, на засіданнях Комісії  розглядалися питання про стан розгляду звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом звітних місяців 2017 року; про результати розгляду звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації від КУ «Запорізький обласний контактний центр» Запорізької обласної ради протягом звітних місяців 2017 року тощо.;

Крім того, була заслухано інформацію щодо розгляду звернень громадян, що надійшли до Вільнянської райдержадміністрації протягом 2017 року у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

- У сучасному світі рівень правового захисту прав та свобод людини і громадянина є ключовим показником демократизму суспільства і держави. У демократичній, правовій державі кожне право особи, закріплене належним чином, забезпечується всією повнотою влади. Отже, право на звернення є важливим конституційно-правовим засобом захисту та однією з організаційно-правових гарантій дотримання прав і свобод громадян, - наголосила  Світлана Білоконь.

18.01.2018 Загальний відділ апарату райдержадміністрації