НА ОПЕРАТИВНІЙ НАРАДІ У ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

22 жовтня під керівництвом голови райдержадміністрації Дмитра Іванова відбулась оперативна нарада за участі заступника голови, керівника апарату, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району. На нараді розглянуто актуальні питання життєзабезпечення району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки а також освіти. Учасники заходу поінформували про стан справ та пріоритетні напрямки роботи на поточний тиждень.

Розглянуто питання початку опалювального сезону, забезпечення теплопостачання дитячих садків, навчально-виховних комплексів та загальноосвітніх закладів, Вільнянської центральної районної комунальної лікарні, її стаціонарних відділень, а також сільських фельдшерсько-амбулаторних пунктів, про  втілення в районі  Нової української школи, стан підвозу учнів та вчителів до навчальних закладів, питання реорганізації Центру надання первинної медико-санітарної допомоги, збереження курганів та архітектурно-будівельних пам’яток, питання контролю за соціальними виплатами внутрішньо переміщеним особам. Окремо було розглянуто питання про стан справ в агропромисловому секторі: збір пізніх сільськогосподарських культур, початок посіву окремих озимих культур тощо. На нараді також обговорено питання про стан виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат; про готовність об’єктів інфраструктури до надзвичайних ситуацій; стале електрозабезпечення населених пунктів району тощо. Голова райдержадміністрації Дмитро Іванов приділив особливу увагу питанням охорони здоров’я населення району, охороні та забезпеченню безпеки життя учнів та вчителів в навчальних закладах району, ін. Очільник району вказав про необхідність своєчасного реагування на  проблемні питання з метою негайного їх вирішення. По завершенню наради  було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації