ДМИТРО ІВАНОВ: «ЖОДНЕ ЗВЕРНЕННЯ НЕ ПОВИННО ЗАЛИШИТИСЯ БЕЗ УВАГИ»

Як відомо, ефективність та результативність державної служби безпосередньо залежить від її кадрів. Високий рівень їхньої кваліфікаційної підготовки та досвідченість потрібні не лише для реалізації державницьких завдань, а й для формування позитивного ставлення та зміцнення довіри з боку населення. Тому що через реалізацію своїх прав на звернення до органів влади, громадяни України можуть і повинні отримувати підтримку влади з життєво важливих питань, - наголосив присутнім голова райдержадміністрації Дмитро Іванов на оперативній нараді з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, підприємств, організацій району.

Очільник району наголосив на необхідності розгляду скарг та звернень громадян на місцях. Закликав присутніх бути виваженими та толерантними при спілкуванні з заявниками на особистих та особистих виїзних прийомах громадян, а також зазначив, що всі роз’яснення та відповіді мають бути чіткими, аргументованими та повними. На оперативній нараді керівник апарату райдержадміністрації доповіла про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до Вільнянської райдержадміністрації за звітній період поточного року. Зокрема, до Вільнянської райдержадміністрації протягом 9 місяців 2018 року надійшло 331 звернення від громадян, з них 241 – письмових. Кількість звернень порівняно з відповідним періодом 2017 року збільшилась майже вдвічі (за 9 місяців 2017 року - 198). Проте все більшої популярності серед громадян набувають такі форми звернень, як телефонні контактні центри. З початку 2018 року райдержадміністрацією опрацьовано 143 звернення, що надійшли від державної установи «Урядовий контактний центр» та 40 звернень від Запорізького обласного контактного центру. Також посадовець підкреслила, що робота із зверненнями громадян в райдержадміністрації спрямована на забезпеченні всебічного, якісного і кваліфікованого розгляду порушених громадянами питань.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації