ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРО ІВАНОВ ПРОВІВ ВИЇЗНИЙ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У РАЙОННІЙ ЛІКАРНІ

У сучасному світі рівень правового захисту прав та свобод людини і громадянина є ключовим показником демократизму суспільства і держави. У демократичній, правовій державі кожне право особи, закріплене належним чином, забезпечується всією повнотою влади. А право на звернення є важливим конституційно-правовим засобом захисту та однією з організаційно-правових гарантій дотримання прав і свобод громадян.

Створення належних умов для реалізації громадянами права на звернення, виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», положень Указу Президента України від  7 лютого 2008 р. № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» перебувають на постійному контролі в райдержадміністрації. 23 жовтня голова районної державної адміністрації Дмитро Іванов провів виїзний особистий прийом громадян у Вільнянській центральній районній комунальній лікарні. Кожному заявнику посадовець надав відповідні роз’яснення та поінформував про те, кому буде доручено розгляд порушених ними питань і в які терміни заявнику буде надано інформацію щодо результатів розгляду його звернення. На більшість запитань було надано відповіді та роз’яснення безпосередньо під час особистого прийому. Проблемні  питання, розв’язання яких потребує певного часу, Дмитро Іванов взяв під свій особистий контроль. - Об’єктивний розгляд, максимальне вирішення питань, що порушують громадяни у зверненнях залишається одним із пріоритетних напрямків роботи районної державної адміністрації. Адже звернення громадян є показником довіри населення до влади. Люди шукають підтримку і сподіваються на вирішення проблем. Звичайно, що все і одразу вирішити неможливо, проте посадові особи районної державної адміністрації кожному зверненню приділяють належну увагу і вишукують шляхи вирішення порушених проблем. Через реалізацію своїх прав на звернення до органів влади, громадяни України можуть і повинні отримувати підтримку влади з життєво важливих питань, - зазначив Дмитро Іванов. Удосконалення роботи зі зверненнями громадян постійно перебуває в полі зору керівництва райдержадміністрації та визначено одним з пріоритетних напрямків її діяльності.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації