В ГОСТІ ДО РЯТУВАЛЬНИКІВ ЗАВІТАЛИ ВИХОВАНЦІ ДИТЯЧОГО САДОЧКУ

З настанням осінньої пори та значного похолодання зростає загроза виникнення пожеж в приватному секторі. У зв'язку з цим рятувальники Вільнянського району посилюють роз’яснювальну роботу та  запрошують на екскурсію дітей з навчальних закладів Вільнянського району. Тож, 23 жовтня до Вільнянської пожежно-рятувальної частини на екскурсію завітали вихованці  Вільнянського дитячого навчального закладу № 6 «Дзвіночок». Екскурсія виявилась досить насиченою та цікавою для дітей.

Адже рятувальники кожного разу при таких зустрічах ставляться до дітей з непідробною увагою і доброзичливістю. Вогнеборці цікаво та просто розказали їм про свою роботу, про те на скільки важливо у повсякденному житті дотримуватись правил безпеки. Крім усного спілкування, вогнеборці наочно продемонстрували дітям спеціальну пожежну техніку і бойове спорядження, подачу води з пожежного ствола. Діти виявилися дуже допитливими. Вони задавали багато запитань і отримували на них відповіді, з задоволенням розглядали аварійно-рятувальну техніку та знайомились  з роботою рятувальників. Життя та здоров’я дітей – це найбільша цінність у житті. У період дитинства відбувається розвиток особистості та закладання необхідних для подальшого життя знань, умінь та навичок. Саме у цей період дитина потребує найбільшої уваги, спілкування і захисту. А навчити малечу безпечно поводитися вдома, на вулиці, на дорозі – це  обов’язок кожного дорослого, який знаходиться поруч з нею.

Пам'ятайте! Життя та здоров’я Вашої дитини залежить від Вашого постійного контролю, любові та турботи! Бережіть своїх дітей, не залишайте їх без нагляду, аби їх відпочинок приносив вашій родині лише позитивні емоції.

Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області