ЗУСИЛЛЯ РАЙОННОЇ ВЛАДИ ТА ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ НАПРАВЛЕНІ НА ЗБЕРЕЖЕННЯ СТАБІЛЬНОЇ СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНОЇ СИТУАЦІЇ В РАЙОНІ

Голова райдержадміністрації Дмитро Іванов провів  нараду з керівниками правоохоронних органів та структурних підрозділів райдержадміністрації з питань соціально-політичної та оперативної ситуації в районі. На порядок денний винесено ряд актуальних питань зокрема, питання щодо забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян, профілактики адміністративних та інших правопорушень, протидії злочинності та корупції. Присутні керівники доповіли про основні завдання, виконання яких спрямовано на забезпечення стабільної суспільно-політичної та соціальної ситуації в районі,

забезпечення охорони громадського порядку, стан криміногенної ситуації в районі, стан справ на автомобільних сполученнях, оперативність працівників Вільнянського РС ДСНС щодо реагування та ліквідації надзвичайних ситуацій, які виникали на території району протягом минулого тижня. Окрім того, озвучено проблемні питання та шляхи їх вирішення, намічені плани на поточний тиждень. Учасники наради обговорили питання щодо забезпечення координації та контролю рейтингових показників оцінки діяльності району у сфері охорони громадського порядку  та  рівня злочинності. При обговоренні цих питань керівниками правоохоронних органів району були внесені відповідні пропозиції. Голова райдержадміністрації також наголосив на необхідності залучення усіх наявних ресурсів для збереження стабільної життєдіяльності території. На завершення Дмитро Іванов проаналізував суспільно-політичну ситуацію в районі, націлив керівників відповідних органів на тісну співпрацю з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, чіткого виконання ними своїх посадових обов’язків згідно чинного законодавства. - Заплановані наради проводитимуться з метою здійснення заходів щодо зниження рівня злочинності, покращення роботи у сфері захисту прав людини, забезпечення захисту прав і свобод громадян та профілактики правопорушень, - акцентував увагу присутніх голова райдержадміністрації Дмитро Іванов.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації