СПІЛЬНА РОБОТА – ЗАПОРУКА НАДІЙНОСТІ …

На час погіршення погодних умов в районі посилена робота щодо супроводу дітей, які мешкають в сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах. З метою координації дій усіх субۥєктів соціальної роботи, які працюють з дітьми, заступник голови райдержадміністрації Оксана Cтепаненко провела робочу нараду з керівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, на якій обговорено питання попередження та недопущення переохолодження дітей в сім’ях, які перебувають в складних життєвих обставинах на території району.

Посадовець наголосила на першочергову необхідність активізації взаємодії всіх соціальних служб та місцевих органів влади в питанні забезпечення  безпечного перебування дітей в таких сім’ях.

- Ми маємо гарантувати максимальний та ефективний захист дітей саме в сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах. Головне завдання - забезпечення повноцінного розвитку особистості кожної дитини у родинному колі. Для цього у районі створена система роботи з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах, - акцентувала О.Степаненко.

За результатами наради надано ряд доручень відповідальним виконавцям, спільно із виконавчими комітетами міської, селищної та сільських рад Вільнянського району, щодо негайного додаткового обстеження дітей із сімей групи ризику та забезпечення щоденного моніторингу ситуації.

18.01.2018 Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації