НА ЧЕРГОВОМУ ЗАСІДАННІ КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

25 жовтня відбулося засідання колегії Вільнянської райдержадміністрації, у якому взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ та організацій району, представники місцевих засобів масової інформації та ін. До порядку денного засідання було включено сім питань у тому числі: про підсумки виконання бюджету району за 9 місяців 2018 року та невідкладні завдання на перший квартал 2019 року; про стан справ у галузі тваринництва за 9 місяців 2018 року та заходи щодо стабілізації та нарощування поголів’я корів, збільшення виробництва продукції тваринництва;

про поліпшення організації контролю, як механізму забезпечення виконавської дисципліни; про стан організації виконання вимог чинного законодавства у сфері доступу до публічної інформації у Вільнянській райдержадміністрації; про результати комплексної перевірки виконавчого комітету Михайло-Лукашівської сільської ради щодо виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади. Також члени колегії заслухали звіти начальників відділу освіти, молоді та спорту Олександра Крамаренка та управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлану Балабанову «Про стан роботи з кадрами, дотримання чинного законодавства про державну службу та з питань запобігання корупції».

Голова райдержадміністрації Дмитро Іванов зосередив увагу на виконавській дисципліні в райдержадміністрації, зазначивши, що ефективність роботи органів влади забезпечується здійсненням систематичного контролю за виконанням управлінських рішень. Контроль дає можливість коригувати управлінську діяльність, допомагає передбачити перспективи подальшого розвитку та досягнення конкретного результату. - Вирішення завдань щодо формування та реалізації державної політики в повній мірі залежить від стану виконавської дисципліни, рівня організації роботи, відповідальності та ініціативності кадрів, а також завдяки систематичному контролю за своєчасним і якісним виконанням документів, тому прошу в подальшому вжити дієвих заходів щодо унеможливлення виникнення фактів порушення виконавської дисципліни та підготовки неповної та неякісної інформації, - наголосив Дмитро Іванов. Під час розгляду звіту начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олександра Крамаренка «Про стан роботи з кадрами, дотримання чинного законодавства про державну службу та з питань запобігання корупції» відбулося жваве обговорення між членами колегії. Перш за все, присутніми порушено питання щодо поліпшення виконавської дисципліні відділом, а особливо – укомплектованість кадрами  вказаного структурного підрозділу.  - Великий обсяг роботи, чисельність закладів освіти у районі, координація їх діяльності не має впливати на результативність роботи відділу в цілому. Наявність вакансії головного спеціаліста - гостре питання, яке потребує негайного вирішення, укомплектування її кваліфікованим та досвідченим працівником, - зазначив голова райдержадміністрації. Усі питання порядку денного засідання були розглянуті. Засідання колегії пройшло в діловому та конструктивному руслі.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації