ВІЛЬНЯНСЬКИЙ ПЕРШОЦВІТ

В жовтні 2018 року у Вільнянському районі пройшов традиційний районний огляд колективів художньої самодіяльності закладів культури клубного типу Вільнянського району «Вільнянський першоцвіт». Через значний обсяг звітного матеріалу огляд проводився у два етапи, перший з яких гідним чином пройшов 23 жовтня на базі Михайлівського сільського будинку культури (директор Світлана Соколовська), де були представлені усі жанри та вікові категорії колективів, які приймають участь в гуртках художньої самодіяльності сільського будинку культури.

Наступний етап проходив 27 жовтня в комунальній установі «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради, до якого завітали представники 9-ти сільських рад. Першим, хто розпочав огляд, були учасники самодіяльності Новософіївського сільського будинку дозвілля (директор Людмила Тандура), які приємно вразили вокальними даними членів журі та глядачів. Продовжували програму учасники гуртків Матвіївського сільського центру культури та дозвілля (директор Любов Федько), які не менш яскраво представили свій будинок культури чарівним співом солістки Аліни Макаренко, цікавою гумористичною сценкою «Скандал в сім’ї», мелодійним виступом народного аматорського вокального ансамблю «Калинонька». Також гарно підібраним матеріалом вразили вихованці Новогупалівського сільського будинку культури (директор Юлія Кокойло), Широкого сільського будинку культури (директор Олена Наволоцька), Максимівського сільського будинку культури (директор Наталя Ведмідьова). Тематичним та стилізованим був виступ учасників самодіяльності Солонянського сільського будинку культури (директор Сергій Смаглюк), Гнаровського сільського будинку культури (директор Олексій Макаренко). Не менш гідно виступили учасники художньої самодіяльності Московського сільського будинку культури (директор Вікторія Болотова), Кам’яного сільського будинку народної творчості та дозвілля (директор Ольга Горлова), які представили пісні, театралізацію, вірші. Ось так пройшов районний огляд художньої самодіяльності. В ньому прийняли участь 10 сільських закладів культури клубного типу, понад 50 колективів, в яких прийняло участь приблизно 400 чоловік. Наразі, підводячи підсумки фахове журі буде відбирати найкращі, найколоритніші номери, які будуть представлені на заключному Гала-концерті, присвяченому Всеукраїнському Дню працівників культури та майстрів народного мистецтва 09 листопада 2018 року в приміщені комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації