У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ РАЙОНУ ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ЗБІР ПІЗНІХ ЗЕРНОВИХ, ТЕХНІЧНИХ КУЛЬТУР ТА ПОСІВ ОЗИМИХ ЗЕРНОВИХ

Протягом жовтня на території району утримувалася помірно тепла, переважно без опадів, погода. Слабкі опади спостерігались на всій території області. Завдяки таким сприятливим погодним умовам  у районі в звичному режимі пройшло збирання пізніх сільськогосподарських культур. За оперативною інформацією відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації у господарствах району завершується збір пізніх зернових культур, технічних культур та посів озимих зернових під урожай 2019 року.

Станом на 30.10.2018 зібрано соняшнику на площі 27607 га (97%), валовий збір становить 38400 тонн при середній врожайності 13,9 ц/га. Зібрано кукурудзу на зерно на площі 2137 га, що складає 90% від площі до збирання, валовий збір становить 4988 тонн при середній врожайності 23,3 ц/га. Тим часом у господарствах районуі триває і сівба озимини. Погодні умови для проведення польових робіт задовільні. На сьогодні посіяно озимої пшениці на площі 25611 га, що на 2000 га менше від минулорічного, озимого ячменю - на площі 1013 га та озимого ріпаку - на площі 1842 га. Стан посівів добрий та задовільний на більшості ділянок. На площах з озиминою, посіяною в оптимальні строки, спостерігається переростання рослин. Наразі польові роботи наближаються до завершення.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації