ДМИТРО ІВАНОВ: "ЗВЕРНЕННЯ ГРОМАДЯН Є ПОКАЗНИКОМ ДОВІРИ НАСЕЛЕННЯ ДО ВЛАДИ "

Голова райдержадміністрації Дмитро Іванов провів особистий прийом громадян. Традиційно місцеві жителі звертались із проханнями виділення матеріальної допомоги, проведення ремонту, надання субсидій, питаннями отримання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та оренди землі для ведення сільського господарства.

Щодо незгоди з розміщення сонячної електростанції на території Солоненської сільської ради звернулися мешканці с.Солоне, аргументуючи неможливістю використання жителями села дороги по вулиці Степова, близькою відстанню сонячної електростанції до житлової зони села, не встановленням санітарно-захисної зони від сонячної електростанції та недовірою відносно того, що дане енергогенеруюче підприємство не має екологічних наслідків.  - Останнім часом ми бачимо, що ті процеси, які відбуваються в суспільстві отримують гостру реакцію. Особливо це стосується інвесторів, які мають намір працювати на території району. Хочу наголосити, що у своїй роботі я намагаюсь надавати перевагу тим питанням, які цікавлять людей, та дію в їх інтересах та в інтересах громади. Але все має відбуватись згідно із законодавством України, - наголосив Дмитро Іванов. Громадяни, які звернулися до голови райдержадміністрації отримали вичерпні та аргументовані відповіді. - Звернення громадян  є показником довіри населення до влади. Люди шукають у неї підтримку і сподіваються на вирішення проблем. Звичайно, що все і одразу вирішити неможливо. Проте районна державна адміністрація кожному зверненню приділяє увагу і  шукає шляхи їх вирішення, - підсумував очільник району.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації