"МОЯ ПРОФЕСІЯ:КОНСУЛЬТАЦІЙНА МЕРЕЖА" ДОПОМАГАЄ МОЛОДІ ВИБРАТИ МАЙБУТНЮ ПРОФЕСІЮ

Новий проект "Моя професія:консультаційна мережа" допомагає молоді України вибрати майбутню професію, відповідно до своїх інтересів і навичок. Сайт проекту дозволяє пройти безкоштовний тест на профорієнтацію. Розробники запевняють, що мета тесту – допомогти дитині краще зрозуміти себе і правильно вибрати напрямок освіти і вид майбутньої професійної діяльності.

Тест розрахований на старшокласників, випускників шкіл, середніх спеціальних навчальних закладів та абітурієнтів у віці від 14 до 25 років. Тестування складається з трьох частин і займає 3-3,5 години. За його допомогою можна виявити власні схильності і здібності до різних видів діяльності, визначити рівень самоорганізації, захоплення людини, її здатність до прогнозування, ставлення до критики, а також уміння вирішувати проблеми і взаємодіяти з людьми. Коли користувач отримає результати тесту, він може звернутися в службу зайнятості до фахівців з профорієнтації для отримання безкоштовної консультації. Фахівцями Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості проведено інформаційну роботу у загальноосвітніх закладах м. Вільнянськ щодо проведення тестування на онлайн – сторінці сервісу «Моя професія». 29 жовтня до Вільнянської філії звернулися учні 8 класу з бажанням пройти тестування. За результатами тестування, профконсультантом філії, надано індивідуальні консультації та професійні рекомендації щодо вибору майбутньої професії.

Нагадуємо, що кожен бажаючий має змогу пройти профрієнтаційне тестування та визначити, в якій сфері ефективніше реалізовувати власний потенціал. Звертайтесь: м. Вільнянськ, вул.Зачиняєва, 26 або телефонуйте (06143) 4-19-34.