ДМИТРО ІВАНОВ:" ВАША ВІРНІСТЬ І ВІДДАНІСТЬ СЛУЖБОВОМУ ОБОВ’ЯЗКУ, ВІРНІСТЬ ПРИСЯЗІ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ МАЄ НАДЗВИЧАЙНО ВЕЛИКЕ ЗНАЧЕННЯ"

В останній день жовтня голова райдержадміністрації Дмитро Іванов прийняв участь в урочистих заходах з нагоди святкування 24-ї річниці створення військової частини 3029 Національної гвардії України. Дуже приємним і чутливим є той факт, саме над цією військовою частиною Вільнянський район здійснює шефство.

З вітальним словом до учасників зібрання звернувся Дмитро Іванов: - Ми живемо в непростий час, час багатьох викликів і проблем. Життя досить жорстко дає нам зрозуміти, що, насправді, незалежність країни, спокій наших дітей – це велика праця. І тому ваша вірність  і відданість службовому обов’язку, вірність присязі українському народу має надзвичайно велике значення. Крім того, керівник району завітав на свято з подарунком від Вільнянщини. Завдяки спільній співпраці з депутатським корпусом районної ради прийнята районна Програма надання шефської допомоги військовим частинам 3029 Національної гвардії України та А1978 Збройних Сил України на 2018-2019 роки, в рамках реалізації заходів якої, із районного бюджету виділені кошти у розмірі 30000 грн. для забезпечення військової частини 3029 необхідними матеріально-технічними засобами. На останок голова райдержадміністрації побажав особовому складу військової частини та їх рідним добра та злагоди, міцного здоров’я, щастя і благополуччя, подальших успіхів і почесній і відповідальній справі зміцнення обороноздатності нашої Батьківщини - України.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації