БЛИЗЬКО 95% ДІТЕЙ–СИРІТ ТА ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ, ВИХОВУЄТЬСЯ У РОДИННОМУ КОЛІ

За інформацією служби у справах дітей районної державної адміністрації наразі на території Вільнянського району функціонує дитячий будинок сімейного типу та 11 прийомних родин з 32 дітлахами. Всього ж на обліку служби перебуває 152 дитини-сироти та дитини,  позбавленої батьківського піклування, з яких 143 або 94,08% виховуються у родинах опікунів та піклувальників, прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

Таким чином, родинним вихованням охоплені понад 94 % із загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Середній показник по області – становить 88 %. Протягом звітного періоду 2018 року було усиновлено 1 дитину громадянами України. У рамках роботи з профілактики дитячої безпритульності та бездоглядності працівниками служби та ювенальної превенції Вільнянського відділення поліції було здійснено 49 спільних профілактичних рейдів. У результаті таких виїздів з початку року було виявлено 19 дітей, які потребували соціального захисту, з них 14 було влаштовано в центри соціально-психологічної реабілітації дітей, 5 дітей до дитячого відділення Вільнянської ЦРКЛ. Також у рамках профілактичних заходів були обстежені 99 родин, всіх батьків попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків. У той же час за вищеназваною статтею ініційовано перед правоохоронними органами притягнення до відповідальності 48 батьків.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації