ПРЕЗИДЕНТ: РОСІЇ ЗАМІСТЬ БРЯЗКАННЯ ЗБРОЄЮ ТА ЗАПРОВАДЖЕННЯ САНКЦІЙ ПРОТИ УКРАЇНЦІВ ТРЕБА ПРОСТО ПІТИ ГЕТЬ З УКРАЇНИ

«За невеликим виключенням – це список дуже достойних людей, включно з моїм сином, включно з половиною моєї адміністрації, з великою кількістю народних депутатів, більшості членів коаліції, членів українського Уряду», - зауважив Президент Петро Порошенко, коментуючи на прохання журналістів запровадження санкцій Російською Федерацією проти українських громадян.

Під час спільної з Федеральним Канцлером Німеччини зустрічі з представниками засобів масової інформації Президент України також зазначив, що російське рішення про санкції проти українських громадян «не було неочікуваним». «Перебування в цьому списку є як якась державна нагорода. Принаймні це так сприймається», - сказав Петро Порошенко та додав: «Дуже ображені ті, хто в цей список не попали». При цьому Глава держави підкреслив: «Замість того, щоб брязкати зброєю на фронті чи запроваджувати санкції, Росії треба зробити дуже просту річ – піти геть з України, забрати свої війська, забрати свою зброю, відновити територіальну цілісність України. Тоді буде і мир, і буде не потрібно запроваджувати жодні санкції». Президент додав, що оголошення Росією цього санкційного списку є «свідченням неконструктивної позиції Російської Федерації». «Свідченням того, що вони не збираються імплементувати Мінськ (Мінські домовленості - ред.), не збираються знизити напругу і не збираються забирати свої війська. Це дуже сумно», - сказав Президент.

За матеріалами офіційного інтернет-представництва Президента України