ДМИТРО ІВАНОВ: "ВИ – ТІ ЛЮДИ, ЯКІ СТВОРЮЮТЬ ІМІДЖ ДЕРЖАВИ"

Традиційно у першу неділю листопада на загальнодержавному, обласних, районних рівнях урочисто відзначається День працівника соціальної сфери України  свято, яке є свідченням високої оцінки державою ролі професіоналів, котрі щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин. Урочисті заходи з нагоди професійного свята працівників соціальної сфери відбулися сьогодні у райдержадміністрації.

Зі словами привітання та вдячності за самовіддану працю до людей, яким щоденно доводиться вирішувати проблеми соціальної сфери, звернувся голова районної державної адміністрації Дмитро Іванов. -В державі на органи соціального захисту покладаються великі надії, великі сподівання і велика робота. Зараз в країні відбувається багато реформ, ми рухаємося вперед. Всі ми працюємо задля добробуту людей. Ви - ті люди, які створюють імідж держави. Ви реалізуєте соціальну політику нашої держави. Хотів би подякувати вам не тільки від управлінців, а й від імені тих людей, які час від часу заходять у ваші кабінети і зустрічають там розуміння, посмішку, співчуття. Бажаю вам енергії, щоб вислуховувати, співчувати, допомагати. Хочу побажати міцного здоров'я, благополуччя, злагоди, мирного неба, дякую за вашу працю, – наголосив Дмитро Іванов.  З професійним святом соціальних працівників привітали голова районної ради Андрій Салякін, представники міської влади, організації профспілок, ветеранської організації. За багаторічну, сумлінну працю, успішну професійну діяльність, особистий внесок у реалізацію державної політики з питань соціального захисту населення та з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери відзначено кращих фахівців галузі та трудові колективи соціальної сфери.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації