ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА ІВАНОВА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ

Шановні працівники соціальної сфери Вільнянського району !

Прийміть сердечні вітання із професійним святом -  Днем працівників соціальної сфери України! Ви даруєте людям надію на краще, вчасно подаєте руку допомоги тим, хто цього потребує. Ви здійснюєте благородну і водночас відповідальну місію, спрямовану на допомогу людям, дбайливе та  уважне ставлення до кожного, хто потребує чуйності вашої душі. Високо цінуючи ваші щоденні зусилля висловлюю щиру вдячність за натхненну працю, вірність обраній професії, невичерпній енергії у співпраці з суспільством.

У цей святковий день бажаю вам і вашим рідним добра та злагоди, міцного здоров’я, щастя і благополуччя, нових професійних і життєвих успіхів, оптимізму, поваги від людей.

З повагою,

Голова Вільнянської районної державної адміністрації                                 Д. ІВАНОВ