В РАЙОНІ РОЗПОЧАТО ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН

З метою своєчасного початку опалювального сезону та у зв'язку  із погіршенням погодних умов головою райдержадміністрації видано розпорядження від 05.11.2018 №480 «Про початок опалювального сезону 2018/2019 років». Даним розпорядженням рекомендовано керівникам органів місцевого самоврядування, теплопостачальних організацій, закладів освіти, культури та охорони здоров’я району розпочати опалювальний сезон 2018/2019 років з 05 листопада 2018 року.

Подачу тепла забезпечити передусім закладам охорони здоров’я, дошкільним та загальноосвітнім навчальним закладам, школам – інтернатам для дітей, будинкам – інтернатам для інвалідів та осіб похилого віку. Розпорядженням голови райдержадміністрації установлено тривалість опалювального сезону для квартир та домогосподарств, які використовують природний газ/електричну енергію для індивідуального опалення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2016 року № 300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України». Міському, селищному та сільським головам рекомендовано забезпечити початок опалювального періоду в населених пунктах району та взяти під особистий контроль повне підключення до котелень об’єктів соціально - побутової сфери та житлових будинків. Крім того запроваджено щоденний моніторинг за станом проходження опалювального сезону.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації