ДМИТРО ІВАНОВ: "ВИКЛЮЧНО У ФОРМАТІ КОНСТРУКТИВНОГО ДІАЛОГУ МОЖЛИВЕ РОЗВ’ЯЗАННЯ УСІХ ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ"

02.11.2018 в облдержадміністрації під головуванням керівника апарату облдержадміністрації Зінаїди Бойко, за участі представників відповідних організацій та служб обласного рівня, представників ТОВ «БІЛЯЇВСЬКИЙ ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ», громадської організації «Вольтерра», голови райдержадміністрації Дмитра Іванова, Павлівського сільського голови Анатолія Клименка та відповідальних фахівців райдержадміністрації відбулося засідання обласної робочої групи для здійснення оцінки дотримання законодавства під час розроблення та затвердження містобудівної документації

«Детальний план території для розміщення ТОВ «БІЛЯЇВСЬКИЙ ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» кар’єру із збагачення і переробки каоліну з комплексом будівель та споруд на території Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області, за межами населених пунктів». В ході засідання були чітко визначені завдання та план роботи робочої групи. 05.11.2018 року у кабінеті голови Вільнянської райдержадміністрації за участі представників ТОВ «БІЛЯЇВСЬКИЙ ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ», представників громадської організації «Вольтерра» відбулася робоча нарада щодо узгодження питання проведення відбору проб каоліну, води та ґрунтів на території запланованого розміщення кар’єру із збагачення і переробки каоліну. - Головна тема сьогоднішньої зустрічі - ті питання, які виникли у громади щодо роботи інвестора. Тож нині, в черговий раз, ми зібралися разом, аби обговорити всі спірні питання. Питання збагачувального комбінату - одне з наболілих для району. Постановою Кабінету Міністрів України визначено процедуру,  як саме має працювати інвестор на території. Хочу наголосити, що у своїй роботі я намагаюсь надавати перевагу тим питанням, які цікавлять людей, проте це не повинно  порушувати законодавства, районна влада працюватиме тільки законними методами. Тож, підсумовуючи обговорення, хочу сказати, що насамперед я підтримую громаду. Проте одночасно я не можу заважати інвестору. Адже все має відбуватись згідно із законодавством України, - підкреслив голова райдержадміністрації Дмитро Іванов. В цей же день, представники інвестора та вказаної громадської організації «Вольтерра», голова райдержадміністрації Дмитро Іванов, Павлівський сільський голова Анатолій Клименко виїхали на територію запланованого розміщення ТОВ «БІЛЯЇВСЬКИЙ ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» кар’єру із збагачення і переробки каоліну, де було відібрано проби каоліну та ґрунтів для подальшого направлення їх на відповідну екологічну експертизу. 

Дмитро Іванов наголосив, що виключно у форматі конструктивного діалогу між громадськістю та інвестором можливе розв’язання усіх проблемних питань, пов’язаних із виконанням вимог природоохоронного та інвестиційного законодавства.

 

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації