В РАЙОНІ ТРИВАЄ ПРИЗОВ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

В районі триває осінній призов на строкову службу. Питання призову громадян України на строкову військову службу, який триватиме протягом жовтня-грудня 2018 року обговорили учасники наради, яку провела заступник голови райдержадміністрації Оксана Степаненко. Державне завдання на призов на строкову військову службу восени 2018 року для Вільнянського району становить 30 чоловік.

Призовників планується направити на службу до Збройних сил України; Національної гвардії України; Державної прикордонної служби України. Крім того, військові частини Національної гвардії, які дислокуються у Запорізькій області, також мають поповнити свої лави  призовниками. На сьогодні район виконав план на 100% від поставленого завдання. - Прошу всіх з відповідальністю поставитися до організації та проведення призову громадян на строкову службу в жовтні-грудні 2018 року, адже призов громадян України на строкову військову службу є державним завданням, - наголосила, підбиваючи підсумки наради, Оксана Степаненко. Нагадаємо, військовослужбовці строкової служби не будуть направлятися в зону проведення операції об’єднаних сил. Також за ними зберігається робоче місце та отримання середньомісячної заробітної плати. Призовники мають можливість залишитися на військовій службі шляхом підписання контракту та будуть отримувати зарплатню близько 10 тис. грн.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації