"ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ – ОДНА З НАЙЕФЕКТИВНІШИХ ФОРМ В ДЕРЖАВІ" - ДМИТРО ІВАНОВ

Голова райдержадміністрації Дмитро Іванов перебуваючи з робочою поїздкою у Гнаровській сільській раді провів зустрічі з керівництвом громади, депутатським корпусом, адміністративно-господарським активом та мешканцями села Вербове щодо спільного вирішення актуальних проблем території.  Під час зустрічі було обговорено ряд питань, що виникли в процесі реалізації на території району реформи з децентралізації влади. Насамперед очільник району запевнив, що райдержадміністрація готова допомагати будь-якій громаді в її розвитку і,  відповідно, у вирішенні проблем, які виникають під час роботи.

- Я дуже добре розумію перспективу об’єднаних громад у нашому районі. Вільнянщина на шляху змін — децентралізація, залучення інвестицій, розвиток економіки. Зараз ми впроваджуємо надважку реформу — об’єднуємось у громади. Працюємо для покращення та комфорту мешканців. І наш район повинен бути одним з кращих, це результат спільних зусиль із місцевою владою. Якщо для цього потрібна наша допомога, ми готові вам її надати. Розраховуйте на нашу підтримку, – наголосив Дмитро Іванов. Тому, що децентралізація відповідає інтересам громад, їхніх мешканців і всіх громадян України. І Україна стає сильнішою, коли стають сильнішими громади, - додав він. Говорячи про успішність та результати реформи, Дмитро Іванов підкреслив, що в першу чергу децентралізація наблизила владу до людей. По-друге, вона сприяє вирішенню в найкращий спосіб багатьох інфраструктурних і соціальних проблем.

Голова райдержадміністрації Дмитро Іванов у супроводі Гнаровського сільського голови Олександра Доновського відвідали заклади соціальної сфери та обговорили з їх керівниками проблемні питання в їх роботі. Під час поїздки очільник району ознайомився з об’єктами житлово – комунального господарства, станом доріг, водопостачанням населених пунктів сільської ради. З адміністративно-господарським активом обговорено проблемні питання соціальної сфери, земельних відносин, початку опалювального сезону, фінансування об’єктів комунальної власності та шляхи їх вирішення. Ділова, конструктивна розмова показала, що завжди є правильне рішення у будь – якому нагальному питанні. Децентралізація передбачає передачу управлінських функцій на місця, створення в ОТГ відповідних структурних галузевих підрозділів, дозвільних органів. Зрозуміло, що це справа не одного дня. Але у тісній співпраці можна вирішити будь-які проблеми. Окрім того, в ході даної зустрічі було обговорено та напрацьовано шляхи вирішення окремих проблемних питань територіальної громади. - Я впевнений, що разом з депутатським корпусом, з усіма людьми, яким не байдужа доля громади, будемо досягати найвищих показників, – сказав Дмитро Іванов.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації