У ВІЛЬНЯНСЬКУ ДІЄ ПУНКТ ГАРЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ БЕЗХАТЧЕНКІВ

Не очікуючи морозу і негоди, органи соціального захисту населення актуалізували роботу щодо забезпечення соціального захисту, зокрема гарячого харчування, бездомних осіб та осіб, звільнених із місць позбавлення волі. За даними управління соціального захисту населення райдержадміністрації при Комунальній установі „Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”  Вільнянської районної ради з 1 листопада 2018 року розпочато роботу пункту роздачі гарячого харчування.

У рамках районної програми соціального захисту бездомних громадян, осіб, звільнених із місць позбавлення волі, та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, на 2018-2020 роки здійснюється фінансування гарячого харчування в осінньо-зимовий період за рахунок коштів районного бюджету. За оперативною інформацією управління соціального захисту населення райдержадміністрації, на забезпечення гарячого харчування в листопаді – грудні цього року передбачено 5 тис. грн. з районного бюджету та 7,2 тис.грн. за рахунок обласного бюджету. Під час відвідування пунктів харчування органи соціального захисту населення надають безхатченкам й  інші послуги:  гуманітарну допомогу; при наявності показників, направляються до медичних закладів; направлення на флюорографічне обстеження тощо. Крім цього, соціально вразливим верствам населення, у тому числі бездомним, роздаються продуктові  та гігієнічні набори.

Довідково: В області створені і функціонують Центри (служби, відділення) для соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах у містах Запоріжжя, Бердянськ, Мелітополь, Енергодар та у Вільнянському, Оріхівському, Пологівському, Якимівському, Чернігівському районах.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадмінісьтрації