КУЛЬТУРА – НАЙВАЖЛИВІША СКЛАДОВА НАШОГО ЖИТТЯ

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначається в нашій державі щорічно із Днем української писемності та мови. Голова райдержадміністрації Дмитро Іванов взяв участь в урочистостях з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, що відбулися  в районному будинку культури та дозвілля. З нагоди професійного свята, голова райдержадміністрації висловив щирі слова вітань та вдячності працівникам культури та майстрам народного мистецтва, за їх вагомий  внесок у розвиток української культури та організацію змістовного дозвілля.

- Відзначення дня працівників культури та майстрів народного мистецтва – це визнання ролі української культури в процесі пробудження та формування національної свідомості. Українська культура розкриває нашу сутність та учить нас бути українцями. Протягом століть саме завдяки культурі наш народ не був асимільований, зберіг свою духовність та самобутність. Завдяки вам, – справжнім подвижникам своєї справи, культура Вільнянщини розвивається, збагачується новими іменами, цікавими формами роботи. Тож зичу вам нових мистецьких перемог, успішної реалізації творчих ініціатив і нових культурних проектів, - підкреслив голова райдержадміністрації Дмитро Іванов. Зі святом працівників галузі культури привітали голова районної ради Андрій Салякін, Вільнянський міський голова Наталя Мусієнко, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Лук’янчук, директор комунальної установи «Запорізький обласний центр охорони культурної спадщини Артур Середин, священик Свято-Володимирського собору протоієрей В’ячеслав. За багаторічну плідну працю, відданість обраній справі, активну творчу діяльність, значний внесок у розвиток культури Вільнянського району та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва були нагороджені грамотами, подяками, квітами кращі працівники культури, директори закладів та установ культури, керівники народних самодіяльних колективів, директори шкіл естетичного виховання, майстри любительського об’єднання «Вишиванка» КУ «Вільнянський РБКД» ВРР та аматори народної творчості. Відбулася святкова концертна програма – гала-концерт переможців районного огляду колективів художньої самодіяльності Михайлівського СБНТД, Кам’яного СБНТД, Московського СБК, Солоненського, Максимівського СБК, Новософіївського СБД, КУ «Вільнянський РБКД» ВРР. Глядачі привітали гучними оплесками працівників, які покликані нести мистецтво до нашого народу.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації