ПРЕЗЕНТАЦІЯ РОБОТОДАВЦЯ – ЕФЕКТИВНА ФОРМА ВЗАЄМОДІЇ З КЛІЄНТАМИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Основним завданням служби зайнятості є допомога у пошуку роботи безробітним особам. Досягти позитивного результату можливо лише завдяки тісній співпраці з роботодавцями, які є важливими партнерами для служби зайнятості. З метою надання вичерпної інформації клієнтам служби зайнятості про перспективи працевлаштування безпосередньо самим роботодавцем, спеціалісти Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості традиційно проводять «Презентації роботодавця».

Вільнянською районною філією Запорізького обласного центру зайнятості нещодавно було проведено презентацію іноземного підприємства «СЖС Україна» - представництва міжнародної компанії, яка спеціалізується на послугах в області контролю кількості та якості, експертизи, випробуваннях та сертифікації. Представники ІП «СЖС Україна» Олексій Капля та Олена Малоіваненко проінформували присутніх про історію, розвиток та роботу підприємства в сучасних умовах, про потребу у кваліфікованих працівниках, про умови та оплату праці. Зараз для підприємства найбільш затребувані є такі спеціалісти як контролери та інспектори з якості. Рівень заробітної плати в компанії складає від 7000 грн. Презентацію роботодавця відвідали 24 особи, які перебувають на обліку в службі зайнятості. Наприкінці заходу були проведені індивідуальні співбесіди з кожним бажаючим працевлаштуватися. 

Дізнатися більше про вакансії можна в офісі компании за адресою: Запоріжжя, вул. Незалежної України, 57-б (біля Цирку) або за телефоном 0504923382.