ВІЛЬНЯНСЬКИМ МАТЕРЯМ ВИДАНО 44 "ПАКУНКІВ МАЛЮКА"

Загалом в районі видано понад 44 «пакунків малюка». «Пакунок малюка» може отримати як мама, так і батько малюка. Він надається також у пологових будинках як державної, так і приватної форми власності. Також такий пакунок можуть отримувати батьки-усиновителі та патронатні родини. В управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації повідомили, за станом на 12.11.2018 в районі видано 44  «пакунків».

«Пакунок малюка» жодним чином не впливає на отримання грошової виплати при народженні дитини. Це окрема додаткова допомога кожній дитині, яка народилася, а також ніяк не впливає на обчислення сукупного доходу родини, якщо вона подає документи до органів соцзахисту. МОЗ надало методичні рекомендації при формуванні «пакунка малюка», зокрема, не включати до його складу жодних медикаментів та відмовитися від пляшечок та сумішей для грудного вигодовування. Проект залишається пілотним, зараз вивчаються всі відгуки і пропозиції, які обов'язково будуть враховані в майбутньому.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації