ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ УЧАСТІ У ПРОВЕДЕННІ БЛАГОДІЙНОГО МАРАФОНУ ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ УТВОРЕНО РОБОЧУ ГРУПУ

З метою спрямування коштів на адресну допомогу колишнім солдатам, в першу чергу, інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або потрапили до складної життєвої ситуації, розпорядженням голови райдержадміністрації утворено районну робочу групу для організації участі із проведення обласного благодійного марафону до Дня Збройних Сил України у 2018 році.

Очолила її заступник голови райдержадміністрації Оксана Степаненко. Даним документом зобов’язано керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та рекомендовано міській, селищній та сільським радам сприяти у межах компетенції залученню підприємств, установ та організацій всіх форм власності до участі у марафоні; сприяти поширенню інформації про проведення марафону серед представників соціально-відповідального бізнесу, керівників аграрних підприємств.

Долучитися до акції може кожен охочий.

Реквізити для участі в благодійному марафоні:

• одержувач коштів – громадська організація «Запорізька міська організація ветеранів АТО»
  • розрахунковий рахунок – 26003055740780 в АТ «Приватбанк»
  • код ЄДРПОУ банку – 14360570
  • код ЄДРПОУ організації – 41730055
  • МФО – 313399
  • призначення платежу – участь в обласному благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України від (назва підприємства, установи, організації, дані фізичної особи) для (назва району, міста обласного значення, громади).

Довідково: У Запорізькій області вже вчетверте проводиться єдиний в Україні благодійний марафон до Дня Збройних Сил України. Благодійний марафон проводиться за ініціативи обласної координаційної ради учасників АТО та за підтримки облдержадміністрації. Розподіл коштів, які надходять від підприємств, установ, організацій, жителів області, відбувається за територіальним принципом і вирішується на засіданнях спостережної ради, до якої входять ветерани АТО та родини полеглих бійців. Підсумки марафону будуть підбиті до Дня Збройних Сил України, що відзначається 6 грудня.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації